Dietos sistema

1 žingsnis

Mitybos plano sudarymas

2 žingsnis

Svorio metimas

3 žingsnis

Rezultato išlaikymas

Mitybos planas

Mitybos specialistas asmeniškai sudaro pacientui dietos planą, kuris padės efektyviausiai mesti svorį. Programa paruošiama pagal amžiaus grupę, fizinį pasirengimą,individualų norimą rezultatą ir t.t.

Daugiau nebereikės badauti, nevalgyti vakarienės, laikytis alinančių ir varginančių dietų, kurių nesilaikant svoris padidėdavo dar labiau.

Mes Jums parinksime ypatingą dietos programą, ir Jūs žinosite tiksliai, kiek ir kada maitintis, jog pasiektumėte geriausių rezultatų ir svoris kristų lengvai. Daugiau nebegalvosite, kad mesti svorį yra sudėtingas procesas ir džiaugsites sveika mityba. Pagal sudarytą dietą mityba užtikrins visų svarbiausių medžiagų pasisavinimą į organizmą. Pamirškite papildomus riebalus ir nereikalingas kalorijas. Maistas yra įvairus: mėsos, žuvies, paukštienos produktai, skirtingi grūdai, vaisiai, daržovės, pieno produktai.

Dietos planas paruošiamas atsižvelgiant į Jūsų mėgstamą maistą, todėl laikytis dietos bus įprasta ir malonu. Neturintiems daug laiko patiems ruošti valgį,mes patarsime greitai ir skaniai paruošiamus patiekalus.

Mitybos rėžimas

Mitybos rėžimas – kiek žmogus suvalgo maisto per dieną, atsižvelgus į kiekvieną valgymo kartą. Dieta parenkama pagal Jūsų asmeninę darbotvarkę, pomėgius ir sudaromas tikslus ritmas, kuriuo metu valgysite. Tai užtikrina gerą medžiagų įsisavinimą ir efektyvų svorio metimą.

Patiekalai matuojami gramais, o gėrimai – mililitrais.

Mitybos suderinimas

Mitybos suderinimas – maisto medžiagų (baltymų, angliavandenių, riebalų) reikiamo kiekio užtikrinimas maitinantis. Konkretus šių medžiagų santykis užtikrins riebalus deginančių natūralių hormonų susidarymą organizme.

Rezultatai

Maitinantis pagal Jums sudarytą dietos planą, Jūs nesunkiai numesite vidutiniškai ~1kg/sav. Tai priklauso nuo Jūsų medžiagų apykaitos ir maisto pasisavinimo. Ir visas metamas svoris – tik nereikalingi riebalai!

Norėdami užsisakyti mitybos planą parašykite mums info@fitday.lt , mes Jums atsiųsime anketą, kurią užpildžius Jums bus sudarytas individualus mitybos planas. Kaina 99lt.